Ankieta

Jaki powinien być temat przewodni następnego Konkursu tworzenia i testowania perfum?

Pierwszy Konkurs tworzenia perfum właśnie rozpoczyna swój decydujący etap: testy i oceny wykonanych prac na temat zapachów orientalnych.
Czy Waszym zdaniem przeprowadzanie tego typu konkursów jest interesujące?
Jakiego typu perfumy chcieliby stworzyć Perfumiarze a oceniać Testujący?

[IT_EPOLL id=”2175″][/IT_EPOLL]

8 komentarzy

  • Ilona, to jest dopiero wstęp do drugiej edycji 🙂 mały rekonesans w jakim kierunku pójdziemy.
   Na razie czekamy na testy i opinie Testujących w ramach pierwszej edycji. Zobaczymy jaki jest efekt i odzew.

 1. Wszystkie tematy są dla mnie interesujące, choć najmniej świeży. Oddałam głos na drzewny, wahając się pomiędzy nim a fougere i skórzanym.

 2. Oddałam głos na drzewne. Takie konkursy to świetny pomysł, to nieoceniona możliwość dowiedzenia się co myśli o naszych kompozycjach szersze grono ludzi. Vetiver dziękuję bardzo za organizację tej zabawy. I życzę Tobie i innym twórcom jeszcze większego grona testerów w kolejnych edycjach, a testerom świetnej zabawy i jeszcze większej liczby kompozycji do przetestowania. ?

 3. Konkursy w takiej formie są świetną motywacją do ćwiczeń. Przygotowanie kompozycji pod jakiś przewodni motyw, jest o wiele ciekawsze i wymagające, niż niezobowiązujące, domowe testy na zasadzie “zmieszajmy to i to i zobaczmy co się stanie”.
  Ja bardzo chętnie wezmę udział w przyszłych edycjach, jeśli takie się pojawią.

  A w ankiecie zagłosowałem na grupę, którą szczególnie cenię i uwielbiam odkrywać – szypry. 🙂 Jeśli taki motyw przewodni pojawi się, w którymś z przyszłych konkursów, chętnie wezmę na siebie rolę testera.

 4. Zagłosowałem na szypry. Chętnie zobaczyłbym w jakim kierunku uderzą perfumiarze, czy raczej klasyka czy bardziej w nowoczesnym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.