NOUGERE XTREME to perfumy dla mężczyzn oparte w głównej mierze na  składniku aromatycznym Dihydromyrcenol. Dzięki niemu powstaje zupełnie nowa jakość akordu fougere – nowoczesny morski, bardzo świeży nougere.

Pomysł stworzenia perfum z bardzo świeżym, orzeźwiającym, przypominającym morską bryzę Dihydromyrcenolem narodził się już jakiś czas temu. Nadszedł czas, by ten pomysł urzeczywistnić. Kiedy otrzymałem zamówienie na świeży męski zapach, wybór był oczywisty.
Testy DM75 przebiegły bardzo udanie, dlatego w porównaniu z pierwowzorem zmieniło się niewiele: ilość Dihydromyrcenolu zmalała, zwiększyła się liczba użytych składników (teraz jest ich ponad 50) oraz dodano kilka nowych nut.
Nougere Xtreme jest nowoczesną interpretacją morskich zapachów lat 90-ch. Najpierw oszałamia morską falą, by po chwili uspokoić się w zaciszu tropikalnej wyspy.
Z całą pewnością, Dihydromyrcenol jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w perfumiarstwie i nadal pozostaje jednym z najciekawszych składników zapachowych.

Nougere Xtreme Nuty Zapachowe

Głowa: Grejpfrut, Cytryna, Neroli, Bergamota
Serce: Zieleń, Lawenda, Dihydromyrcenol
Baza:
Suszone Mango, Ambra, Piżmo

PROJEKCJA
Dość mocna (1,5 m)
0 h
TRWAŁOŚĆ
PŁEĆ ZAPACHU
Męski

Zobacz Produkt w Sklepie

(Visited 131 times, 4 visits today)