Świąteczne promocje

Moi Drodzy!

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowałem specjalnie dla Was parę promocji.

Dla kupujących składniki mam niespodziankę: do jednorazowych zakupów powyżej 200 zł dokładam półgodzinne szkolenie online gratis.
Na szkoleniu omówimy dowolny interesujący Was wątek zapachowy. Przeanalizujemy zakupione składniki lub ustalimy główną ideę perfum, które chcecie stworzyć – to wszystko zależy tylko od Was.

W ofercie indywidualnej istnieje możliwość stworzenia indywidualnego zapachu, jednak ze względu na podejście wysoce indywidualne nie ma możliwości podania szczegółów tej oferty.
Jednak wyłącznie na Święta zmienimy nieco reguły 🙂
Do 31 grudnia 2020 dodaję do sklepu pozycję Stwórz Własne Perfumy, dzięki której będzie można zamówić wykonanie przez nas specjalnie dla Ciebie spersonalizowanych perfum. Indywidualny aromat, wyjątkowy flakon, oryginalne opakowanie – to może być niezwykły prezent świąteczny dla Ciebie lub dla Twoich bliskich. Nie przegap takiej okazji!

Następna propozycja dotyczy mojego czasu 🙂
Wielu z Was prosi mnie o skomentowanie, rozłożenie na czynniki pierwsze, analizę ulubionych perfum, np. w celu dalszego własnoręcznego ich odtworzenia.
Zazwyczaj, niechętnie podejmuję się podobnych zadań, ponieważ dogłębna analiza zapachowa jest bardzo czasochłonna.
Tym razem jednak jestem gotów się poświęcić. Przeanalizuję perfumy (o ile będą dostępne) osoby, która jako pierwsza zgłosi mi taką potrzebę w terminie do 24 grudnia.

No i na koniec, proponuję wykupienie świątecznego Vouchera, który będzie dostępny w sprzedaży do 25 grudnia, a obowiązywać do końca przyszłego roku. Oznacza to, że można będzie np. zaczekać na dostawę nowych składników, szkoleń, perfum i kupić je w przyszłości za niższą cenę. Ilość voucherów ograniczona.

Życzę Wam wszystkim oraz Waszym bliskim zdrowych, wesołych i pachnących nadchodzących Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.