PC’s

Zamierzam założyć nowy dział, który będzie poświęcony wyrobom perfumeryjnym, których nigdzie nie znajdziecie.

Zestawy będą gotowe w poniedziałek, już są widoczne. Przygotowałem jedynie po 5 kompletów, żeby zobaczyć, czy to ma sens. Dodałem także parę popularnych molekuł (i w najbliższym czasie dodam następne) z działów, które były omawiane.
Mam natomiast jeszcze coś.

Zamierzam założyć nowy dział, który będzie poświęcony wyrobom perfumeryjnym, których nigdzie więcej nie znajdziecie. Jeżeli blog będzie się rozwijać tak, jak zakładam, będą pojawiać się kolejne osoby, a Wasze zainteresowanie nie spadnie, rozbudujemy ten dział o wiele ciekawych pozycji.

Jako pierwszą propozycję mam perfumy naturalne od znajomego niszowego perfumiarza. Perfumiarz ten nie jest zwykły. Tworzy perfumy pod zamówienie (lub bez konkretnego zamówienia) dla bogatych osób w małych ilościach. Na przykład, może wydać perfumy 30ml w jednym egzemplarzu, po czym stwierdzić, że więcej nie będzie ich produkować. Albo wydać całą serię w większych ilościach, lecz tylko dla swoich stałych klientów. Nie potrzebuje nowych, gdyż już w tej chwili kolejka jest przeogromna. Zapisy odbywają się rok-dwa do przodu.

Udało mi się zdobyć jeden zapach, który perfumiarz zgodził się odtworzyć w razie zainteresowania – specjalnie dla PerfumeCraft! Zapach zostanie przedstawiony w najbliższym czasie, martwię się jednak, czy Wam się spodoba.

Te perfumy są niezwykłe, bo prawie w całości są naturalne. Jeżeli ktoś nie miał nigdy do czynienia z naturalnymi perfumami, może doznać szoku. Także w najbliższym czasie przedstawię artykuł o różnicy perfum naturalnych i syntetycznych. Nie mniej jednak, planuję wraz z zestawami wysłać po darmowej próbce tych perfum.
Zdam się na nasze oceny.

3 komentarze

    • jest nieznany. poczekaj chwilę, już kończę artykuł o naturalnych perfumach. sam wszystko zrozumiesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.