Konkurs Chypre – co robimy?

Aktualizacja 13-06-2019: Czekam na kompozycje od Perfumiarzy do końca czerwca. Wtedy podejmę decyzję, czy przeprowadzenie konkursu ma sens i jeśli tak to wysyłamy do Testujących to co się uzbiera. Poprzedni tekst 05-04-2019: W zeszłym roku ogłosiłem drugi konkurs, którego tematem miały być szypry. Niestety, w wyznaczonym terminie zgłosiła się tylko Kasja z dwoma zapachami, Ludvik oraz ja – każdy z jednym. Uznałem, że lepiej poczekać i wydłużyć termin. Czekałem i czekałem, lecz doczekałem się długo po czasie tylko zapachu od Kacpra. Reszta zgłoszonych perfumiarzy nie odzywała się lub tłumaczyła się zaginięciem przesyłki lub prosiła jeszcze poczekać. Wybaczcie, mój entuzjazm zgasł tak samo jak i Wasz. Pierwszy konkurs z wielkimi bólami 🙂 udało się jednak zakończyć. Musimy zdecydować co z drugim. Z jednej strony, mamy tylko 5 prac (oraz prezent-niespodziankę dla Testerów od Kasji). Z drugiej – szkoda wszystko odwoływać. Proponuję dwie opcje: 1) wysyłamy do chętnych to co jest; 2) ogłaszamy nowy nabór na ten sam konkurs szyprowy; Kasja, Ludvik, Kacper i ja będziemy mieli prawo przygotować jeszcze po jednym zapachu. Najistotniejsze pytania: czy mamy chętnych Perfumiarzy? Czy Testujący nadal potwierdzają swoje zainteresowanie? Informacje o konkursie szyprowym Zgłoszeni wcześniej uczestnicy Share the post "Konkurs Chypre – co robimy?" FacebookXShare…

Aktualizacja 13-06-2019:
Czekam na kompozycje od Perfumiarzy do końca czerwca. Wtedy podejmę decyzję, czy przeprowadzenie konkursu ma sens i jeśli tak to wysyłamy do Testujących to co się uzbiera.


Poprzedni tekst 05-04-2019:
W zeszłym roku ogłosiłem drugi konkurs, którego tematem miały być szypry.
Niestety, w wyznaczonym terminie zgłosiła się tylko Kasja z dwoma zapachami, Ludvik oraz ja – każdy z jednym. Uznałem, że lepiej poczekać i wydłużyć termin.

Czekałem i czekałem, lecz doczekałem się długo po czasie tylko zapachu od Kacpra. Reszta zgłoszonych perfumiarzy nie odzywała się lub tłumaczyła się zaginięciem przesyłki lub prosiła jeszcze poczekać. Wybaczcie, mój entuzjazm zgasł tak samo jak i Wasz.

Pierwszy konkurs z wielkimi bólami 🙂 udało się jednak zakończyć. Musimy zdecydować co z drugim.

Z jednej strony, mamy tylko 5 prac (oraz prezent-niespodziankę dla Testerów od Kasji). Z drugiej – szkoda wszystko odwoływać. Proponuję dwie opcje:
1) wysyłamy do chętnych to co jest;
2) ogłaszamy nowy nabór na ten sam konkurs szyprowy; Kasja, Ludvik, Kacper i ja będziemy mieli prawo przygotować jeszcze po jednym zapachu.
Najistotniejsze pytania: czy mamy chętnych Perfumiarzy? Czy Testujący nadal potwierdzają swoje zainteresowanie?

Informacje o konkursie szyprowym

Zgłoszeni wcześniej uczestnicy

11 komentarzy

 1. Nadal jestem chętna do wzięcia udziału jako testująca. Nowy nabór jest dobrym pomysłem, może ktoś jeszcze się zdecyduje?

 2. Ja chciałem oficjalnie przeprosić za ściemy z zaginięciem paczki. Nie mogłem się pogodzić z tym , że nic godnego nie udało mi się wtedy stworzyć. Ale minęło trochę czasu, wiedza trochę wzrosła, kilka nowych molekuł na półce, więc jeśli Vetiver mnie rozgrzeszy , to chętnie przystąpię jeszcze raz!

  • Drogi Karolu, nie mam za co rozgrzeszać.
   To ma być zabawa, a nie przymus. Nie ma za co przepraszać, bardzo się cieszę, że weźmiesz udział w konkursie!
   Lepiej jednak powiadomić o nieudanych próbach bądź poprosić o wydłużenie terminu – nie będzie problemu 🙂

   • Bardziej chodzilo mi o to, ze az tak duzo perfumiarzy nie ma.
    Chyba lepiej wyslac wiecej, aby testujacy sie dobrze bawili.

  • Pewnie.
   Skoro w warunkach było, że każdy Perfumiarz może przesłać max 2 kompozycje, to niech będzie, że Ty, Kasja, Kacper i ja możemy po 3 maksymalnie – będzie uczciwie wobec nas 🙂

 3. Ze swojej strony podtrzymuję chęć udziału jako testujący. Po poznaniu perfum z konkursu orientalnego, już nie mogę się doczekać Waszych szyprów. 🙂

 4. Witajcie,
  Chętnie dołączę do konkursu i podzielę się swoimi dwoma kompozycjami, testować naturalnie również bym chciał!:)

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.