Wraz z pomysłowym i niezawodnym Danielem Grądzkim robiliśmy projekt Kobiety Mafii.
Specjalnie dla Pań z pewnej grupy niszowej na FB na Gwiazdkę została stworzona kompozycja „kobieco-mafijna”.

Nuty
GŁOWA: alkohol, whisky, szampan, nuty drzewne, nuty metaliczne
Oprócz typowo alkoholowych nut koniaku, whisky i szampana, które w sercu powoli przeradzają się w upojną tuberozę, żeby uwiarygodnić ten efekt, dodałem drzewne akcenty kojarzące się z beczką, dębowymi deskami i odrobiną dziegciu. Dodatkowo w głowie, na nieco późniejszym etapie, pojawia się temat metaliczny prowadzący do przypraw serca.
 
SERCE: skóra, tytoń, dziegć, tuberoza, pieprz, kardamon, róża
Tajemnica serca Kobiet Mafii polega na tym, że wątki z głowy przeradzają się w wątki serca, rozwidlają się tworząc „odnogi” zapachowe, a potem z powrotem łączą się w bazie.
Akord Cuir de Russie, delikatny tytoń, pieprz syczuański, upojna tuberoza – to tylko niektóre ciekawostki zapachowego serca.
 
BAZA: szminka, puder, popiół, mech dębowy, nuty drzewne
Serce zapachu długo się rozwija, zmienia nuty i wątki, a następnie tak samo niechętnie ustępuje miejsce bazie. Baza dość gwałtownie opada z projekcji, lecz zapewniam Was: jej trwałość stoi na wysokim poziomie. Róża z serca przeradza się w czerwoną szminkę, a tytoń na wygaśnięciu oddaje ciepło pudru. Do gry powraca dąb, tym razem mszystymi nutami, podtrzymany przez paczulę i odrobinę wetywerii. Całość tworzy powoli zanikające uczucie zamszu wykonanego z drzewnych wiórków.
 
 
Dodatkowo został zorganizowany konkurs, w ramach którego najbardziej odważne z Pań zaprezentowały zdjęcia z tymi perfumami.
Moim zdaniem, bardzo ciekawe prace!
@mantisek1987 #kobietymafi2 #perfumy #mamtemoc ♬ original sound – Krzysztof Niemiec

Która z prac Wam podoba się najbardziej?

(Visited 24 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.