Gentlemen’s 4Cs (coffee, cognac, cigar & chocolate)

Perfumy orientalne dla mężczyzn, wykonane ze składników naturalnych. Specjalnie dla PerfumeCraft!

Gentlemen's 4Cs (coffee, cognac, cigar & chocolate) to limitowana EDP 19% wykonana w stylu orientalnym dla mężczyzn, stworzona z naturalnych składników. Głównym motywem przewodnim jest kawa, a także prawdziwie męskie dodatki do niej: wysokiej klasy cognac, cygara oraz gorzka czekolada.

Wiele osób od dawna poszukuje dobrego zapachu kawy w perfumach. Problem z kawowymi zapachami jest taki, że w nich brakuje... kawy!
Perfumy Gentlemen's 4Cs (coffee, cognac, cigar & chocolate) oferują nie tylko mocno wyczuwalną kawę na każdym etapie rozwoju zapachu, a również inne prawdziwie męskie nuty.

Aromat rozpoczyna się bardzo intensywnie powalając mocą świeżo zaparzonej kawy ze sporą domieszką szlachetnych francuskich alkoholi. Jej smak jest mocno przesłodzony, tak pije się na wschodzie, gdzieś w Tunezji lub Marokko. Pojawia się obraz sędziwego gentlemana siedzącego w dobrej kawiarni z gazetą w ręku. Bez pośpiechu delektuje się kawą i cognaciem, od czasu do czasu sięgając po leżącą na talerzyku czekoladę. Potem wyciąga cygaro i znika w chmurach tytoniowego dymu. Wokół niego roztaczać się będzie aromat orientalnej słodyczy, żywicznych balsamów i ciepłego klimatu tego miejsca...

Należy zwrócić uwagę na to, że zapach prawie w całości jest skomponowany z naturalnych składników. Przed jego testowaniem warto jeszcze raz przeczytać artykuł o naturalnych perfumach.

3 komentarze

  1. Jako, że zdążyłem już poznać ( i polubić 😉 )wszystkie używki będące inspiracją 4Cs, myślę, że byłoby mi w tym zapachu bardzo dobrze.

  2. Żebyś się nie zdziwił
    Ja też mówiłem, że lubię ostrą wschodnią kuchnię… dopóki nie skosztowałem dań przyrządzanych przez Azjatów dla samych siebie 😀

    • Nawet nie wspominaj… przedwczoraj robiłem tom yum – w przepisie kazali dodać 4 suszone lomboki. Nauczony doświadczeniem dałem tylko dwie… później już tylko musiałem ratować zupę mlekiem, sokiem z limonki, cukrem i dodatkową porcją wody. I tak reszta domowników narzekała, że zbyt ostre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.