Ilość min: 2ml
Wartość: 16 zł
Producent: Givaudan

Nuta bazowa

Klasyfikacja: piżmo

Zapach: słodki, mydlany, piżmowy, nasiona ambretty, kwiaty, owoce, jagody

Opis: miękki, czysty, słodki, mydlany, ziołowy, świeży aromat. Rozwija się nutami kwiatów, tytoniu i ambry z animalistycznymi niuansami w tle. Uważa się za unisex, choć jest dość męski. Świetnie komponuje się z innymi piżmami. Trwały i dyfuzyjny.

Więcej w Encyklopedii

(Visited 98 times, 1 visits today)

One Thought on “Ambrettolide”

 • Ambrettolide, Ambrettolide i Ambrettolide. 3 razy na tak dla tego pana 🙂 Elegancki, dopieszczający kompozycję piżmowym odcieniem.
  Jeden z najlepszych fiksatorów wśród piżm, a za razem powiekszacz objętości.
  Jego magiczny efekt jest aż tak wielki, że dodanie 1-2 kropli do wody kolońskiej o steżeniu 2% (kompozycji) całkowicie liminuje zapach alkoholu 🙂 a dodaje bardzo lekka piżmową, kwiatową, przyjemną słdką, lekko owocową i bardzo gładką nute. Tak, tak, tak Panie Ambrett, jesteś wspaniały!
  Muszę wam powiedzieć, że ludzie różnie reagują na ten zapach. Jedni czują go bardzo mocno, drudzy słabo, tak więc zalecam używać w mniejszych dawkach.
  Ambrettolide jest magiczny nie tylko dlatego że jest najlepszym fiksatorem. Jego moc to zwiększenie promieniowania zapachu kilkukrotnie! A do tego pomieszany z innymi piżmami, np Musk-T i Exalto potrafi je niezle podkręcić.
  Sugerowane użycie w kompozycji: 0,1-5% ale ostrożnie z ilością 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.