Recenzja Vetiver Noir

Adam z kanału perfumowo by Adam Engler zupełnie niespodziewanie zrobił bardzo ciekawą recenzję Vetiver Noir, którego nawet jeszcze nie ma w sprzedaży 😀

Świetnie rozpracował zapach, doskonale przekazał cały klimat i zamysł kompozycji. Wydaje mi się, że jako jedyny z dotychczasowych testujących nie poszukiwał wątków pobocznych, tylko skupił się na najbardziej istotnym aspekcie opowieści.
Na różnych odcieniach wetywerii.
Moim głównym przesłaniem było ukazanie właśnie tego, co tak doskonale opisał – piękna, głębi, wielopoziomowości naturalnej wetywerii, która, niestety, gości w perfumach coraz rzadziej.

Mam nadzieję, już wkrótce krótka seria Vetiver Noir we flakonach i szkatułach jak na zdjęciu pojawi się w naszym sklepiku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Za Twoją zgodą wykorzystujemy SlimStat do prowadzenia anonimowych statystyk odwiedzin i ulepszania działania strony. Adres IP jest anonimizowany, a dane statystyczne są przechowywane lokalnie na naszym serwerze. Nie wykorzystujemy ich do profilowania ani celów reklamowych. W przeglądarce może zostać zapisany techniczny plik cookie służący wyłącznie do zapamiętania Twojej decyzji przez 12 miesięcy. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

Akceptuję lub Odrzucam