Compendium of Iso Gamma

Compendium of Iso Gamma
100 ml Woda perfumowana – Eau de Parfum (EdP)
Cena: 118 zł + wysyłka (około 15 zł)

PerfumeCraft przedstawia możliwość zakupu wyjątkowego połączenia najbardziej popularnych molekuł Iso E Super, Timbersilk oraz Sylvamber.

Dlaczego materiały perfumeryjne Iso E Super, Timbersilk i Sylvamber są popularne?

Jest tak głównie dzięki perfumom, takim jak Escentric Molecules Molecule 01. Te syntetyczne nuty zapachowe po prostu działają. Czujesz się z nimi dobrze, gdy używasz ich wyłącznie lub gdy Twój ulubiony zapach jest nimi wzmocniony.

Jaka jest różnica między tymi surowcami? Zasadniczą jest cena, ale najważniejszą jest ilość izomeru, a w konsekwencji zapach. Pomimo podobnego charakteru w zestawieniu tych trzech surowców samo Iso E opisuje się jako dość suche, Timbersilk jako bardziej nasycone, ciemne, a nawet mroczne, a Sylvamber jako łagodne, drzewne.

I tu jest ukryty powód, dla którego użycie zwykłego ISO E Super nie daje wyniku takiego jak w Molecule 01.

Według różnych źródeł, normalne ISO E zawiera około 8% izomeru gamma, Timbersilk ma około 15%, a Sylvamber do 22%. Specjalna wersja Iso Gamma Super, niedostępna na rynku i używana w oryginalnych perfumach, zawiera około 18% tego najbardziej pożądanego izomeru.

Dzięki tej wiedzy stworzyliśmy coś ekstra. W naszym zapachu nie tylko przekroczyliśmy wartość 18% izomeru, ale ilość koncentratu nieznacznie przekracza 21%, co daje nam stężenie Eau de Parfum (EdP) z Sylvamber w roli głównego składnika.

Ponadto, stosując trzy różne surowce, osiągamy bardziej złożony i wyszukany zapach.

Podsumowując: dodajemy więcej izomeru, niż większość podobnych produktów w tym „oryginalnych”, więcej koncentratu zapachowego, większą złożoność woni za bardzo dobrą cenę i stałą jakość. Dodatkowo wersja sprzedawana na rynek polski ma odrobinę naturalnego olejku cytrynowego tak aby zniwelować początkowy zapach alkoholu perfumeryjnego.

Jesteśmy przekonani, że rezultat może Ci się spodobać nawet bardziej niż Molecule 01.

Jak pachnie i jak działa ISO GAMMA?

Popularność tego zapachu wynika z faktu, że działa inaczej niż większość perfum. Sam w sobie nie pachnie zbyt intensywnie i trzeba pamiętać, że na początku duża część populacji nie wyczuwa tego zapachu. Jednakże już po kilku kontaktach, czują go coraz lepiej. Z reguły zapach jest wyczuwalny znacznie lepiej na innych. Większość opisuje go jako drzewny, niektórzy jako piżmowy, ciepły, ambrowy, a dość często, że jest sexy. I to właśnie ta różnorodność odcieni jest jednym z powodów sukcesu tej kompozycji. Zapach jest przy tym liniowy, czyli pachnie tak samo przez cały okres parowania.

I tu dochodzimy do efektu, na którym zależy większości użytkowników. Z jednej strony zapach nie jest agresywny, nawet w dużych ilościach (jest przez to idealny do pracy w biurze, a nawet w siłowni), z drugiej skutecznie odwraca głowy i powoduje niewymuszone komplementy, a do tego dobre wrażenie jest połączone z zaskoczeniem: Co tak pachnie? Co to jest? Tak więc użytkownicy ISO Gamma stosują go bardziej ze względu na otoczenie, aby pachnieć ładnie, zagadkowo, w sposób wyszukany, a przy tym nienachalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.